Barum Czech Rally Zlín to není jen špičkový motoristický podnik evropské extra třídy. Jsou to i osudy dvou set tisíc fanoušků a návštěvníků, kteří každoročně zavítají do Zlínského kraje, který se právem honosí přívlastkem kraj s kouzlem rozmanitosti. Projekt happy rally vám představí Barum Czech Rally Zlín nikoliv jako tradiční souboj závoďáků na jedinečné asfaltové trati uprostřed Evropy, ale i jako podnik, kde se lidé dobře baví a umí si užít rally se vším, co k ní patří v tom nejlepším slova smyslu. Letošní Barumka byla prostě HAPPY díky vám skvělým fanouškům rally.

Při natáčení tohoto videa nebyl nikdo zraněn a nikdo se nemračil. Každý z účastníků natáčení byl honorován tím nejcennějším, co na závodech máme – dobrou náladou a úsměvem. Děkujeme všem!

Miloslav Regner
ředitel závodu

Barum Czech Rally Zlín – it’s not only a top class motorsport event. It’s also more than 200.000 stories of rally fans and attendees, who every year visit the Zlín region. The Happy rally project wants to present the Barum Czech Rally Zlín not only as a competition of fast cars with brave drivers battling on tarmac roads in the heart of the Europe, but also as an event where people have a good time and enjoy the rally in every related aspect. And this year’s Barum rally was just HAPPY – thanks to you, great rally fans!

During making this movie nobody was hurt and no one was frowning. Each of filming participants was honoured with the greatest reward which the event could offer – with a good mood and smile. Thanks to all of you!

 

Miloslav Regner
The Clerk of the Course

Pro Barum Czech Rally Zlín vyrobili Reklamní Inženýři www.reklamni-inzenyri.cz

Reklamní inženýři